Siedlisko Carownica Wellness and SPA - Domki w Górach Świętokrzyskich
cross out
unia europejska carownica.pl
 

REZERWACJA ON-LINE

Siedlisko Carownica Wellness and SPA - Domki w Górach Świętokrzyskich Siedlisko Carownica Wellness and SPA - Domki w Górach Świętokrzyskich

Co robić, jak żyć?

  Data przyjazdu
  Data wyjazdu
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
Dziecko
Dziecko
wybierz
Rezerwuj
Clear
Choose arrival date
DALEKO od centrum Czy daleko od Was do centrum? DALEKO
Daleko do szosy? DALEKO
Daleko też do chodników, centrów handlowych i kina.
A jest gdzieś BLISKO?
BLISKO do lasu, grzybów, pól i łąk Blisko do szlaku prowadzącego na Święty Krzyż. Blisko do pohukiwania sowy, rechotu żab i cykania świerszczy. Blisko do rozgwieżdżonego nieba i rosy o poranku. Blisko do zagrody królików i domku dla kotów. Blisko do wypożyczalni rowerów i ścieżek w lesie, boisk do gier zespołowych, placów zabaw, trampoliny, tyrolki, chatek Carownic. Blisko do relaksu i odprężenia w Wellness Galanty Łogródecek. Blisko do rytuałów SPA, w tym energetycznych SPA dla DWOJGA. Blisko do rozluźniającego masażu na suchym łóżku wodnym i kąpieli aromaterapeutycznej.
Nie robić NIC Większość Gości przyjeżdża do nas na weekend, żeby nie robić NIC. Po prostu być tu i teraz, odetchnąć świeżym powietrzem, nacieszyć widokami oczy, wyspać się. Można pogrillować i poogniskować, posaunować i pohartować ogranizm, pospacerować i pojeździć na rowerze, poprzyglądać się gwiazdom, podelektować się ciszą, latem popływać w basenie, a w zimie pozjeżdżać na sankach. Przyjeżdżając z dziećmi można dać się im wybawić, wybiegać, wyszaleć, wyhasać, a my w ty czasie możemy wypocząć, wybyczyć się, wyluzować, wyurlopować.
Blisko NATURY Jeśli szukacie miejsca daleko od szosy, a blisko natury – to Siedlisko Carownica Wellness& SPA jest idealne dla Was! Przyjeżdżając nastawicie się na cudowną nudę, relaks i odpoczynek. Nie musicie NIC robić, nigdzie jechać, wystarczy, że BĘDZIECIE. A gdy już poczujecie, że się zrelaksowaliście i wypoczęliście – z Siedliska jest blisko do wielu atrakcji regionu. Wtedy ruszycie w drogę, aby poznać ciekawą przyrodę, zabytki, historię – zachować je w pamięci, zasmakować, umieścić na fotografii...
Nasze najlepsze oferty!

Opinie

Bardzo dobry pomysł z instalacją osobnej umywalki - bardzo tego brakowało. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby w każdym domku zostawić pełne menu i cennik SPA w postaci papierowej.
10

Bardzo dobry pomysł z instalacją osobnej umywalki - bardzo tego brakowało. Myślę, że dobrym...

więcej

Marek M.

2022-05-16

/

źródło:

10

Pokoje

10

Położenie

10

Obsługa

Bardzo fajne miejsce, pięknie położone, blisko lasu, dużo atrakcji dla dzieci, króliki, stół do ping ponga, boiska do siatkówki, piłki nożnej, badmintona, grill, miejsce na ognisko, sauna, dobrze wyposażony domek, rewelacyjne śniadania, miły i pomocny personel
10

Bardzo fajne miejsce, pięknie położone, blisko lasu, dużo atrakcji dla dzieci, króliki, stół do...

więcej

Agnieszka P.

2022-05-09

/

źródło:

10

Pokoje

10

Położenie

10

Obsługa

Swietne miejsce do spedzenia czasu z rodzina . Bardzo ciekawy model biznesowy, cudowna i bezpieczna przestrzen dla dzieci. gdyby nie wysoka cena za dobe byloby 10/10.
9

Swietne miejsce do spedzenia czasu z rodzina . Bardzo ciekawy model biznesowy, cudowna i bezpieczna...

więcej

Joanna K.

2022-05-04

/

źródło:

8

Pokoje

10

Położenie

10

Obsługa

Bardzo fajne miejsce, kilka naprawdę drobnych niedociągnięć jednak nie wpływających na całość. Na plus: śniadania - obfite, smaczne, zaplecze spa - jest OK, możliwość pobytu z psem, Na minus: małe okna - ciemno, dziwne podłączenie oświetlenia w domku uruchamiające wentylator, zbyt nisko umieszczona ława stolik na zewnątrz i największy z nich sąsiad traktorzysta - facet wariat o 5.30 w majówkę jeździ praktycznie po sąsiedzku po polu .... chyba Was nie lubi :-)
8

Bardzo fajne miejsce, kilka naprawdę drobnych niedociągnięć jednak nie wpływających na całość. Na...

więcej

Agnieszka G.

2022-05-04

/

źródło:

8

Pokoje

10

Położenie

10

Obsługa

Nie dało się zamówić SPA, byliśmy tym rozczarowani.
9

Nie dało się zamówić SPA, byliśmy tym rozczarowani.

Sylwia Warszawska

2022-05-04

/

źródło:

9

Pokoje

10

Położenie

10

Obsługa

Fantastyczny pobyt podczas Wielkanocy - lokalizacja w bliskości różnych okolicznych atrakcji, na terenie ośrodka niezliczona ilość sprzętów do uprawiania sportów dla dorosłych i bardzo ciekawa infrastruktura dla najmłodszych. Jedzenie przepyszne z przemiła obsługa do tego fantastyczne wyposażenie domków i fenomenalne spa. Ogólna ocena 10/10
10

Fantastyczny pobyt podczas Wielkanocy - lokalizacja w bliskości różnych okolicznych atrakcji, na...

więcej

Pawel F.

2022-04-19

/

źródło:

10

Pokoje

10

Położenie

10

Obsługa

Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, domki piętrowe w pełni wyposażone. Plac zabaw świetny, dużo atrakcji dla dzieci ale i dla dorosłych idealny odpoczynek np w spa.
10

Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, domki piętrowe w pełni wyposażone. Plac zabaw świetny, dużo...

więcej

Paulina S.

2022-03-28

/

źródło:

10

Pokoje

10

Położenie

10

Obsługa

Mapa dojazdu Zobacz jak dojechać
Facebook
Instagram
Przewodnik po okolicy