left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-7 dziecko
-
+
Wiek 8-12 dziecko
-
+
Wiek 13-17 dziecko z rodzicami
-
+
Zamknij
Wybierz

+48 508 911 508

Informator
FAQ

Siedlisko

Wybierz datę pobytu

Przyjazd

Wyjazd

Malownicze siedlisko

W otoczeniu najstarszych gór, w Puszczy Jodłowej, gdzieś "na końcu świata" spędzisz czas z dziećmi, a jednocześnie odpoczniesz. Komfortowo, bezpiecznie, przyjemnie, carownie. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasz pobyt był niezapomnianym doświadczeniem.

Jeśli szukasz miejsca, w którym równocześnie można relaksować się na łonie natury, odpoczywać i podziwiać pagórki świętokrzyskie, a także mieć na oku dzieci, które skaczą na trampolinie, szaleją na huśtawkach, budują zamki z piasku, przygotowują zacarowane mikstury w chatkach Carownic, malują kredą czy próbują swych sił w locie na miotle – przyjedź do Siedliska Carownica Family & Wellness. To wrota do Świętokrzyskiego Parku Narodowego, z których rozpościera się widok na Łysą Górę i klasztor na Świętym Krzyżu.

Siedlisko to bezpieczne miejsce dla dzieci, ogrodzone i monitorowane, z dala od ruchliwej drogi. Wszystkie atrakcje dla Pociech są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko wyjrzeć z domku, aby znaleźć się w wymarzonym świecie zabawy. Dzięki rozplanowaniu terenu z większości miejsc widać doskonale, gdzie są dzieci, nawet jeśli bawią się daleko. Na dużej przestrzeni Siedliska mogą "zużyć" rozpierającą je energię, a potem wyciszyć się z rodzicami w Wellness.

Mapa dojazdu Siedlisko Carownica Family & Wellness

© 2024 Siedlisko Carownica - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by lemonpixel booking by hotres

Doba hotelowa

17:00 - 11:00

Bezpłatny

Internet Wi-Fi w całym obiekcie

Bezpłatny

Parking dla gości

Akceptujemy

Zwierzęta